LOC

skladové vozíky LOC

Retrak LOC

 

Francouzský výrobce LOC vytvořil novou řadu AC elektrických paletových vozíků

 

Tyto vozíky jsou vybaveny nejnovější AC technologií. Výkonnými, bezúdržbovými AC pojezdovými motory, které nabízejí ideální podmínky pro rychlý a účinný pohyb, jemné jednoduché ovládání a tichý provoz. Jednoduchost takto provedeného vozíku LOC vede k nižším nákladům a nárokům na údržbu.

 

Elektrické paletové vozíky řady E nabízejí vysoký výkon a bezchybné chování.

 

Ergonomický ovládací panel s multifunkční klávesnicí. Je zde  tlačítko „zpomalení“ pro snížení otáček při složitých manévrovacích operací a je také umožněn  vertikální pohyb s ojí v těsných prostorech.

 

Ovládací panel a  kryty jsou vyrobené ze syntetického nerozbitného materiálu. Mají dokonalý vzhled a bylo pamatováno také na možnost vážného nárazu.

 

Baterie 180-250A jsou zcela chráněny v zesíleném kontejneru a tak zaručují dlouhou provozní dobu v intenzivní používání.

 

Ve standardním vybavení je počítadlo motohodin s indikací baterie.

Frekvenční měnič řídí vybití baterie.

 

(Patent LOC ) AISI aktivní stabilizátor zaručuje bezpečnost uživatele při zatížení.

 

MOSFET-AC programovatelná regulace otáček pohonu umožňuje, zejména
udržovat stejnou rychlost bez ohledu na zatížení a tím současně zaručuje absolutní kontrolu na strmých svazích.

 

Vozíky jsou určeny pro náročné práce, nakládky a vykládky ve skladech na třísměnný provoz, kde ovladatelnost, bezpečnost a odolnost jsou vlastnosti,které uživatelé hledají. Kvalita vozíků je ověřena také v náročném prostředí afrického kontinentu.